אירוח V.I.P

אנו מאמינים כי על מנת שתשיגו את מלוא המטרות של הביקורים העסקיים, כדאי לייצר מעטפת אירוח המעניקה לאורחים זיכרון מיוחד מישראל. חוויה חושית המשולבת בחיזוק הקשרים העסקיים ואישיים של שני הצדדים.

טיולים בצבע אישי בונה עבור כל לקוח חבילת אירוח המתאימה לאורחיו לפי דת, תחומי העניין, אילוצי זמן ומקום. השירות שלנו כולל הן את הארגון הלוגיסטי של איסוף משדה התעופה, הסעות לבית המלון וטיפול בחדרים והן את הערך המוסף אותו תרצו להעניק לאורח.

הדרכת קבוצות

לקבוצה היוצאת ליום טיול ישנה מטרה - לא לחינם מוותרים על יום עבודה ויוצאים להשתכשך במיים...
בין אם המטרה היא גיבוש, הגברת הלויאליות, קירוב הההנהלה לעובדים או הכנה לקראת שינוי /פרויקט מסוים. למדריך מקום מרכזי בהשגת המטרות.

הדרכת טיולי איכות זו המומחיות שלנו – לאפשר לכם להנות יותר מהטיול.

טיולי נשים

טיולי הנשים של "טיולים צבע אישי" הם טיולים מסוג אחר. טיולי הנשים שלנו מותאמים מראש ובמיוחד לקבוצת נשים – חברות, קולגות, בנות משפחה או כל קבוצת נשים המבקשת לחוות ביחד חוויה  חזקה – אתגר, העצמה והרבה מפגשים עם הטבע – כוחו, יופיו והחלק שלנו בני האדם בתוכו.

מתוך נסיון מקצועי של שנים רבות בהדרכת טיולים לקבוצות שונות, אנו מצליחים בכל פעם להרכיב מסלול מגוון ומלא בחוויות מפתיעות. 

פעילויות

טיולי יין הם חוויה משכרת עבור חובבי יין לסוגיהם. הטעימות, הביקורים "מאחורי הקלעים" של תעשיית היין והמפגשים עם הייננים הופכים את היום כולו לחגיגה מתמשכת של טעמים וריחות. ואנו ב"טיולים בצבע אישי" שמחים להגיש לכם טיול יין מקצועי על מגש של כסף.

יקבים רבים, פותחים מרכז מבקרים ומציעים למטיילים סיור וטעימות במסלול ידוע מראש. 

טיולי יין